Comfort Hotel Prague City East

Bečvářova 14
10000 Praha 10, Česká republika
URL: https://www.comforthotelpraguecityeast.com/cs/
Facebook: https://www.facebook.com/comforthotelpraguecityeast
Kontaktní osoba: Lenka Koryťáková
Logo Comfort Hotel Prague City East
Hotel
Praha 10
Hlavní pracovní poměr
Angličtina, Čeština
MS Excel, MS Word, Protel, Vectron
Nástup Ihned

Do Comfort Hotel Prague City East hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici recepční

Náplň práce

* práce s hotelovým systémem
* check-in a check-out hostů
* komunikace s hosty na denní bázi
* administrativa spojená s chodem hotelové recepce

* Spolupráce s ostatními hotelovými středisky

Požadujeme

* SŠ vzdělání
* aktivní znalost ČJ, AJ + další jazyk výhodou
* flexibilita a pečlivost
* výborné komunikační schopnosti
* vykonávání denních i občas nočních smění
* znalost práce na PC
* organizační schopnosti, schopnost práce pod tlakem, profesionální vystupování

Nabízíme

* Příjemné pracovní prostředí v nově zrekonstruovaném hotelu v přátelském kolektivu.

* není nutná předchozí zkušenost z recepce, vše vás rádi naučíme
* pozice je vhodná i pro studenty a absolventy
* zázemí české společnosti CPI Hotels, a.s.
* přátelský kolektiv
* možnost profesního růstu
* práci na směny
* široká nabídka benefitů (karta Multisport za zvýhodněnou cenu, příspěvek na penzijní a životní pojištění, možnost cestování po hotelích V ČR i zahraničí v rámci společnosti CPI Hotels, a.s., příspěvky na penzijní a životní připojištění, jazykové kurzy, jazykové zkoušky)

* Výborná dopravní dostupnost MHD - stanice TRAM přímo před hotelem, metro A Strašnická 7 minut pěšky, bus, vlak

Inzerát Recepční nebyl uložen do oblíbených. Přihlašte se prosím.