Informace pro uchazeče o zaměstnání

GastroJobs.cz je největší a na trhu nejdéle působící český pracovní portál v oboru gastronomie,hotelnictví a cestovního ruchu.

Už od roku 2001 spojujeme zaměstnavatele, od mezinárodních luxusních hotelů přes restaurační řetězce nebo cestovní kanceláře až po nezávislá zařízení, horské chaty a vesnické hospůdky, s vhodnými uchazeči na místa kuchařů, číšníků, servírek, barmanů, recepčních, pokojských či údržbářů, ale i ve vrcholovém a středním managementu.

Disponujeme nejrozsáhlejší databází, kontakty a širokým povědomím mezi zaměstnavateli i uchazeči v oboru, jsme oficiálním partnerem oborových asociací a aktivně podporujeme oborové školství a relevantní juniorské soutěže. V gastronomii, hotelnictví a cestovním ruchu jsme zkrátka doma. Je to náš obor!

Proč se registrovat na portálu GastroJobs.cz?

Všechny služby pro uchazeče poskytujeme zdarma. Listovat pracovními nabídkami můžete i bez registrace, ale pokud se zaregistrujete, můžete do našeho systému vložit dokumenty (životopis, motivační dopisy), s jejichž pomocí později na inzerci rychle odpovíte, a nastavit si Hlídacího psa, který Vás upozorní na nově zadané nabídky, které by pro Vás mohly být zajímavé. Zároveň tak získáte možnost prezentovat se potenciálním zaměstnavatelům.

Používáním webu společnosti Solution Factory, s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti se používají soubory cookie.