Informace pro uchazeče o zaměstnání

GastroJobs.cz je největší a na trhu nejdéle působící český pracovní portál v oboru gastronomie,hotelnictví a cestovního ruchu.

Už od roku 2001 spojujeme zaměstnavatele, od mezinárodních luxusních hotelů přes restaurační řetězce nebo cestovní kanceláře až po nezávislá zařízení, horské chaty a vesnické hospůdky, s vhodnými uchazeči na místa kuchařů, číšníků, servírek, barmanů, recepčních, pokojských či údržbářů, ale i ve vrcholovém a středním managementu.

Disponujeme nejrozsáhlejší databází, kontakty a širokým povědomím mezi zaměstnavateli i uchazeči v oboru, jsme oficiálním partnerem oborových asociací a aktivně podporujeme oborové školství a relevantní juniorské soutěže. V gastronomii, hotelnictví a cestovním ruchu jsme zkrátka doma. Je to náš obor!

Proč se registrovat na portálu GastroJobs.cz?

Všechny služby pro uchazeče poskytujeme zdarma. Listovat pracovními nabídkami můžete i bez registrace, ale pokud se zaregistrujete, můžete do našeho systému vložit dokumenty (životopis, motivační dopisy), s jejichž pomocí později na inzerci rychle odpovíte, a nastavit si Hlídacího psa, který Vás upozorní na nově zadané nabídky, které by pro Vás mohly být zajímavé. Zároveň tak získáte možnost prezentovat se potenciálním zaměstnavatelům.