Dolce Villa Hotel - Restaurace Burger Bar

Nebušická 93
16400 Praha 6, Tschechien
Tel: +420737133581
URL: http://www.burgerbar.cz
Kontaktperson: Eva Ballošová
Logo Dolce Villa Hotel - Restaurace Burger Bar
Restaurant
Praha 6
Brigáda, Částečný úvazek
hodinová odměna dle zkušeností
Englisch, Tschechisch
Eintritt nach Vereinbarung

Do zavedeného rodinného hotelu Dolce Villa hledáme sympatického kolegu nebo kolegyni na pozici recepční na dohodu o provedení práce. Směny jsou dopolední a/nebo odpolední a plánují se flexibilně vždy měsíc dopředu. Kolektiv je mladý, přátelský a se smyslem pro týmovou práci, brigáda je tedy vhodná primárně pro studenty, ale to není podmínkou, dobře se u nás může cítit i kdokoli jiný

Stellenbeschreibung

Vyřizování rezervací, check-in a check-out hostů, péče o ubytované hosty, administrativní úkony... Prostě vše, co k práci na hotelové recepci patří.

Stellenanforderung

znalost češtiny na úrovní rodilého mluvčího znalost angličtiny )každodenní komunikace je samozřejmostí), znalost jiného jazyka výhodou poctivost a zodpovědnost slušnou proklientskou komunikaci  zkušenosti na recepci nejsou podmínkou

Wir bieten

zázemí čtyřhvězdičkového hotelu personální stravu a slevu 30% v hotelové restauraci možnost parkování u hotelu dlouhodobou spolupráci

Das Inserat Brigáda na recepci wurde nicht zu den Favoriten gespeichert. Melden Sie sich bitte an.