Blue Orange Business Resort

Beranových 140
199 03 Praha 9, Tschechien
URL: https://www.blueorange.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/BlueOrangeResort
Kontaktperson: Igor Leben
Logo Blue Orange Business Resort
Resort
Praha 9

Chcete se s námi podílet na inovacích a rozvoji služeb? Záleží vám na jejich kvalitě a dobré zpětné vazbě od klientů?

Umíte výborně komunikovat, máte obchodního ducha?

Jsme to pravé místo pro VÁS !!!

Pro naše relaxačně-sportovní centrum s restaurací a hotelem hledáme nového Operations manažera!!!

Operations Manager (f/m)

Stellenbeschreibung

- Zajištění efektivního řízení hotelu, restaurace a sportovního centra

- Spolupodílení se na přípravě marketingových strategií a plánů pro celý resort a jejich vyhodnocování

- Řízení P&L procesů

- Zajišťování a dodržování provozních směrnic, systémů a norem

- Koordinace projektů podporujících rozšiřování služeb a jejich aktualizace

- Dodržování platných zákonů a předpisů

- Řízení týmu spolupracovníků a komunikace s externími partnery

- Rozvoj obchodních služeb hotelu, restaurace a sportovního centra

Stellenanforderung

- Znalost z podobného oboru

- Zkušenosti s vedením rozličných týmů (restaurace, kuchyně, fitness, kosmetické a zdravotní služby)

- Znalost lokálního trhu, velmi dobré obchodní dovednosti s orientací na výsledky

- Plynulá znalost ČJ a AJ, výborné komunikační a organizační schopnosti a profesionální jednání

- Zájem o zdravý životní styl, sport a wellness

- Schopnost vedení a motivování týmu

Wir bieten

- Zajímavé finanční ohodnocení, bonusová složka (dle individuální domluvy)

- Možnost spolupráce na HPP, IČO

- Vzdělávací kurzy (jazykové a odborné)

- Parkování zdarma v rámci resortu

- Příspěvek na penzijní připojištění

Pokud vás naše nabídka zaujala, rádi se s vámi potkáme při osobním pohovoru. Zašlete nám prosím svůj životopis v ČJ a AJ spolu s krátkým motivačním dopisem. Těšíme se na vás!

Místo výkonu práce: Praha 9-Letňany

Das Inserat Operations Manager wurde nicht zu den Favoriten gespeichert. Melden Sie sich bitte an.