Horský hotel Sepetná

Ostravice 956
73914 Ostravice, Tschechien
Tel: 603223875
URL: http://www.sepetna.cz
Facebook: https://www.facebook.com/resortSepetna
Kontaktperson: Hotel Hapl
Logo Horský hotel Sepetná
Hotel
Ostravice
Hlavní pracovní poměr
50.000
Tschechisch
Eintritt nach Vereinbarung

Resort Sepetná leží v atraktivní horské lokalitě a je vyhledávaným bodem pro výstupy na Lysou horu s dlouhou historií, hotel Sepetná je zde od roku 1910, i náš druhý hotel SLUNÍČKO se nacházejí v malebné Beskydské obci Ostravice. Budeme velice rádi, pokud se stanete součástí našeho takřka „rodinného“ týmu.

Další informace o hotelích naleznete na www.sepetna.cz

Stellenbeschreibung

- příprava surovin a vaření české a mezinárodní kuchyně

- odpovědnost za kvalitu zboží

- odpovědnost za vydané pokrmy

- spolupodílení se na chodu celého kolektivu

- spoluvytváření nabídky i stálého menu

Stellenanforderung

- vyučení v oboru / můžete nahradit dlouholetou praxí v oboru

- pracovní zkušenost na pozici kuchaře

Wir bieten

Variabilní směny běžně dlouhý / krátký týden, po dohodě případně i jiný hodinový režim = vždy se dohodneme

Veškerý plat vyplácen oficiálně na pásku, výše mzdy dle dohody a vašeho výkonu

Pracovní smlouva na dobu NEURČITOU a celoroční hotelový provozNejste místní?

společně vyřešíme....

Možnost personálního ubytování mezi směnami nebo příspěvek na dopravu

Firemní benefity a bonusy

Volný vstup na krytý bazén i koupaliště včetně rodinných příslušníků

Penzijní připojištění ve výši 500 Kč měsíčně (po uplynutí zkušební doby)

Sleva 30-50 % na ubytování a služby v Resortu Sepetná (podle sezóny a vytížení resortu)

Celodenní personální strava ZDARMA

Čtvrtletní prémie 500,-Kč - pracuječ u nás MÉNĚ než 3 roky / 1000,-Kč - pracuješ u nás VÍCE než 3 roky

Dlouhodobý pracovní poměr u stabilního zaměstnavatele

Možnost školení / pracovní stáž

Možnost pracovního růstu - nebojte se ukázat co ve vás je

Samozřejmostí je pracovní uniforma, pracovní obuv atd.

Férové jednání a přístup k zaměstnancům

Das Inserat KUCHAŘ*ka/ ranní / odpolední 6/8/12ti hod. směny wurde nicht zu den Favoriten gespeichert. Melden Sie sich bitte an.