Aquapalace Hotel Prague

Pražská 137
251 01 Praha - Čestlice, Tschechien
Tel: 739489749
URL: http://www.aquapalacehotel.cz
Kontaktperson: Dana Malířová
Logo Aquapalace Hotel Prague
Hotel
Praha - Čestlice
Hlavní pracovní poměr
Eintritt ab sofort

Pro náš 4* hotel Aquapalace Praha – Čestlice, který je významným hráčem na trhu kongresů, konferencí, banketů a dalších typů eventů, hledáme kolegu na pozici Banketní číšník.

Stellenbeschreibung

- příprava konferenčních prostor na akce; je zapotřebí i fyzická zdatnost kontrola salonků před otevřením i v průběhu akce

- prostírání stolů dle standardů hotelu

- obsluha návštěvníků banketů, konferencí a eventů (příprava nápojů, koktejlů, drobného občerstvení, apod.)

- zodpovědnost za hospodaření se svěřeným inventářem a zbožím

- časová flexibilita – práce i do pozdních večerních hodin, vč. práce o víkendech, v závislosti na konání akcí

Stellenanforderung

- SŠ vzdělání v oboru hotelnictví, gastronomie

- zkušenost na obdobné pozici, případně F&B oblasti vítána

- časová flexibilita a schopnost vykonávat široké spektrum činností spojené s přípravou salonků

- příjemné vystupování, vstřícný a přátelský přístup k hostům, pozornost a péče o hosta, komunikace s hostem

- vysoké pracovní nasazení, aktivní přístup k práci

- výhodou schopnost alespoň základní komunikace v angličtině nebo němčině

Wir bieten

- mzdové ohodnocení odpovídající pracovní pozici

- možnost práce na plný i zkrácený úvazek

- práci v příjemném, moderním prostředí

- průběžné profesní vzdělávání

- vstupy zdarma do aquaparku a fitness pro Vás nebo Vaši rodinu

- parkování zdarma v areálu Aquapalace

- výrazné slevy na další firemní služby a také služby a produkty našich obchodních partnerů

Das Inserat Banketní číšník wurde nicht zu den Favoriten gespeichert. Melden Sie sich bitte an.