la cucina

Tusarova 39
170 00 Praha 7, Tschechien
Tel: 608701824
URL: http://www.lacucina.cz
Facebook: https://www.facebook.com/La-Cucina-Tusarova-110288470644618/
Kontaktperson: David Beránek
Logo la cucina
Bistro
Praha 7
Hlavní pracovní poměr
45000
Englisch, Tschechisch
Eintritt ab sofort

Pro malé bistro la cucina na Praze 7 hledáme kuchaře, který umí pracovat s čerstvou pastou a orientuje se v italské kuchyni, rád dělá steaky, je pozitivní a práce ho baví. cca 15 směn v měsíci cca 10-21 h. otevřeno po-neděle, v pátek do 16 hodin.

Stellenbeschreibung

Co vás čeká

- DOLCE VITA - práce jen s nejlepšími italskými surovinami v otevřené kuchyni, přátelské neformální prostředí italské restaurace v srdci Holešovic, dobře dostupné MHD

Stellenanforderung

Co požadujeme:

- praxi v oboru, zkušenosti z italské kuchyně
- profesionální a zodpovědný přístup k práci i kolegům

- aktivní přístup a samostatnost
- základní znalost angličtiny se hodí

Wir bieten

Co nabízíme

plat 3000Kč na směnu čistého

la cucina

Jsme malé bistro v pražských Holešovicích zaměřené na italskou kuchyni s vlastní výrobnou kváskového chleba a cukrářských produktů.
Das Inserat kuchař se znalostí italské kuchyně wurde nicht zu den Favoriten gespeichert. Melden Sie sich bitte an.