Resort Sv. František - Erlebachova a Josefova bouda

Špindlerův Mlýn 109
54351 Špindlerův Mlýn, Tschechien
Tel: 736188789
URL: http://www.erlebachovabouda.cz
Facebook: www.facebook.com/RSvF.cz
Kontaktperson: Martin Tomášek
Logo Resort Sv. František - Erlebachova a Josefova bouda
Hotel
Špindlerův Mlýn
Hlavní pracovní poměr
od 35000

KUCHAŘ

Hledáme zkušenou a pracovitou posilu týmu hotelové **** kuchyně  pod vedením šéfkuchaře.

Resort Sv. František - Erlebachova bouda je rodinný podnik s tradicí od roku 1997. Nacházíme se na úžasném místě nad Špindlerovým Mlýnem.

Stellenbeschreibung

- práce v týmu hotelové kuchyně pro cca 200 hostů

Stellenanforderung

- Předchozí zkušenost s prací v týmu kuchařů

- Aktivní přístup k práci, důslednost a kvalitu

- Zájem o aktuální gastro trendy a vývoj lokálních specialit

Wir bieten

- Stabilní zázemí rodinné firmy prosperující od roku 1997

- Práce 15-20 dní v měsíci podle potřeb a individuální domluvy

- Práci na plný úvazek v zaměstnaneckém poměru (pracovní smlouva)

- Celodenní strava zdarma

- Dotované zaměstnanecké ubytování nebo příspěvek na dopravu

- Práce v turisticky oblíbené lokalitě „v srdci Krkonoš“

- Nově budované pracoviště moderního horského hotelu ****

- Finanční ohodnocení podle individuálních zkušeností 35000 a více

Pokud vás tato pozice zaujala, zašlete nám životopis na e-mailovou adresu office@rsvf.cz, případně volejte na telefonní číslo 736 188 789.

Více informací naleznete na www.erlebachovabouda.cz.

Das Inserat KUCHAŘ wurde nicht zu den Favoriten gespeichert. Melden Sie sich bitte an.