Panský Dvůr Dolní Počernice

Národních Hrdinů 3
19012 Praha, Tschechien
Tel: 777587373
URL: http://www.pddp.cz
Facebook: https://cs-cz.facebook.com/pansky.dvur.dolni.pocernice/
Kontaktperson: Radek Dohnálek
Logo Panský Dvůr Dolní Počernice
Restaurant
Praha
Částečný úvazek, Externí spolupráce, Hlavní pracovní poměr
2800,- až 3000,- / den
Nástup Dohodou, Ihned

Kuchař restaurace s českou kuchyní

Pro tradiční českou restauraci Léta Páně, která se nachází v gastronomickém komplexu Panského Dvora Dolní Počernice, kousek od vlakového nádraží, aktuálně hledáme kolegy na pozici Kuchař

Stellenbeschreibung

Na starosti budeš míž přípravu hotovek, minutkových jídel a dalších specialit. Pracovní doba v režimu krátký/dlouhý týden. Vlastní nápady a další rozvoj jen vítáme!

Stellenanforderung

Vzdělání v oboru nebo praxe na pozici. Kuchaře se zkušeností s českou kuchyní. Samostatného, spolehlivého, loajálního kolegu s přátelskou povahou a týmovým přístupem.

Wir bieten

Nabízíme spolupráci na dobu neurčitou…chceme, aby se Ti u nás líbilo.

Samostatnou a zodpovědnou práci ve stabilní firmě, kde je spolehnutí na včasné mzdy,  dotovanou multisport kartu a další benefity. Finanční ohodnocení s motivační složkou a nástup ihned.

Das Inserat Kuchař restaurace Léta Páně wurde nicht zu den Favoriten gespeichert. Melden Sie sich bitte an.