U DŘEVĚNÉHO ORLA

Orlí 3
60200 Brno, Tschechien
Tel: 604302177
URL: http://www.drevenyorel.cz
Facebook: https://www.facebook.com/udrevenehoorla/
Kontaktperson: David Ďurkech
Logo U DŘEVĚNÉHO ORLA
Restaurant
Brno
Brigáda, Částečný úvazek, Hlavní pracovní poměr
39.000 - 42.000 Kč
Nástup Dohodou, Ihned

!!!! HLEDÁME DALŠÍHO KUCHAŘE DO NAŠEHO TÝMU !!!!

Nabízíme pěkné platové ohodnocení dle odpracovaných hodin, 200Kč/hod. Práci v mladém kolektivu a mnoho firemních benefitů. Práce je vhodná i pro absolventy bez praxe. Požadujeme chuť pracovat a spolehlivost.

Pokud máte o danou pozici zájem napište nám na: drevenyorel@gmail.com

Nezapomeňte uvést vaše tel. číslo na kterém Vás pak bude kontaktovat náš vedoucí provozu.

Stellenbeschreibung

K našemu výbornému šéfkuchaři a kuchaři hledáme na směnu dalšího kuchaře/kuchařku :)

Stellenanforderung

Chuť pracovat a učit se novým trendům
Spolehlivost

Wir bieten

Práci v mladém kolektivu
Mnoho firemních benefitů
Příjemné pracovní prostředí

Das Inserat POMOCNÝ KUCHAŘ VE STEAKOVÉM BARU BRNO STŘED wurde nicht zu den Favoriten gespeichert. Melden Sie sich bitte an.