PARK HOLIDAY

Květnového povstání 194
103 00 Praha 10 - Benice, Česká republika
Tel: +420602733189
URL: http://www.parkholiday.cz
Facebook: https://cs-cz.facebook.com/hotelparkholiday/
Kontaktní osoba: Jan Vavřinec
Logo PARK HOLIDAY
Resort
Praha 10 - Benice
Hlavní pracovní poměr
Angličtina
MS Excel, MS Powerpoint, MS Word

Park Holiday Congress & Wellness Hotel v Praze - Benicích hledá vhodného kandidáta na pozici Conference & Event Manager. Praxe minimálně 2 roky na obchodním oddělení v hotelu stejné kategorie nebo v eventové agentuře podmínkou!

Náplň práce

- vytváří marketingové strategie, akce na podporu prodeje

- vytváří kalkulace, zpracovává nabídky "šité na míru" pro daný typ akce
- dojednává všechny podmínky smlouvy, kterou předkládá k odsouhlasení a podpisu nadřízenému
- monitoruje a koordinute samotný průběh akce v hotelu
- kontroluje správnost všech účtovaných položek, podklady předává na účetní oddělení
- monitoruje a vyhodnocuje spokojenost organizátora i všech účastníků
- úzce spolupracuje se zástupci ostatních úseků - F&B, recepce, housekeeping, účtárna
- monitoruje přímou konkurenci, analyzuje zjištěné poznatky a navrhuje podněty vedoucí ke zefektivnění práce celého obchodního týmu
- připravuje, aktualizuje a inovuje dílčí produkty (speciální nabídky, banketová mapa...)

Požadujeme

- vysoké pracovní nasazení, flexibilitu
- velmi dobré administrativní schopnosti & time management
- preciznost, zodpovědnost
- odolnost vůči stresu
- dobré komunikační a organizační schopnosti
- orientace na maximální spokojenost zákazníka
- schopnost vyjednávat, upselling
- loajalitu ke společnosti, jejím principům a hodnotám

Nabízíme

- práci v týmu kolegů, kteří se navzájem podporují a respektují
- práci na plný úvazek se smlouvou na dobu neurčitou ve stabilní společnosti a příjemném prostředí wellness hotelu
- odměnu v závislosti na dosažených výsledcích

Firemní benefity
 - příspěvek na životní nebo penzijní pojištění až do výše 4 000 Kč/měsíčně podle délky zaměstnání
- personální strava za nákladovou cenu
- bezplatné využívání fitness a raketových sportů
- zaměstnanecké slevy na další služby resortu (masáže, bowling, indoor golf)
- podíl firmy na dalším vzdělávání

Park Holiday je unikátní rekreační resort, ve kterém si své místo najde opravdu každý. Ať jste jednotlivec, rodina nebo firma, k využití se Vám nabízí Health & Leisure Club s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, Congress & Wellness Hotel**** s moderním kongresovým zázemím, vzduchoplavecký restaurant Tetu Brissy, dva bary, salon VitalBody.