BOTANIQUE HOTEL PRAGUE

Sokolovska 11
18600 Praha 8, Česká republika
Tel: 732970086
URL: https://kariera.hotelbotanique.com/
Facebook: https://www.facebook.com/botaniqueprague/
Kontaktní osoba: Šárka Koudelková
Logo BOTANIQUE HOTEL PRAGUE
Hotel
Praha 8
Hlavní pracovní poměr
Od 38.000Kč hrubého + provize
Angličtina, Čeština
MS Excel, MS Word, Opera
Nástup Ihned

Chcete jezdit do práce zadarmo? Nabízíme proplacení roční Lítačky!

Chcete si po práci zasportovat? Nabízíme příspěvek na Multisport kartu!

Chcete se vzdělávat v cizích jazycích? Nabízíme individuální kurzy angličtiny nebo němčiny zdarma!

A co dál....?

Příspěvek na penzijní připojištění,50% slevu do restaurace, příspěvek na obuv, sick days, finanční příspěvek za nadstandartní výkon (každý měsíc volíme zaměstnance měsíce)

Chcete pracovat pro značku, která klade důraz na ekologii, udržitelnost a zdravý životní styl?

Jsme moderní lifestylový hotel inspirovaný přírodou, který se snaží myslet do buducnosti a v našem ekologicky smýšlejícím přístupu podporujeme naše klienty i zaměstnance.

Náplň práce

* telefonická, písemná a osobní komunikace s hosty

* 12-ti hodinové směny - noční 19:00 - 7:00 (cca 14 směn/měsíc na plný úvazek nebo 8 směn/měsíc na zkrácený úvazek)

* příprava podkladů za recepci, příprava podkladů o dění v hotelu za uplynulou noc, spolupráce s oddělením housekeepingu, F&B a rezervací

* úzká spolupráce s oddělením financí

Požadujeme

* zkušenosti na obdobné pozici v hotelu výhodou

* schopnost pracovat na nočních směnách

* přátelské, profesionální vystupování se zaměřením na spokojenost hostů

* dobrou znalost českého jazyka, aktivní znalost anglického jazyka

* znalost systému Opera výhodou

* uživatelská znalost MS Office

Nabízíme

* nabízíme Vám hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou

* kompletní zaškolení a možnost dalšího vzdělávání

* výbornou dopravní dostupnost - sídlíme přímo u metra Florenc

* širokou škálu firemních benefitů: příspěvek na Lítačku, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na kartu Multisport, jazykové kurzy, stravování na pracovišti, firemní akce a další

Kromě pravidelné výplaty mzdy, včetně všech povinných příplatků, nabízíme našim kolegům a kolegyním další možnosti, jak mít práci u nás příjemnější nebo jak si zpříjemnit následně volný čas.

Moderní hotel inspirovaný přírodou v centru Prahy na Florenci, který nabízí 214 prostorných pokojů, moderní bistro & bar se sezónní i stálou kuchyní a konferenční místnosti. Náš koncept neustále inovujeme pro pohodlí hostů, kvalita pro nás není prázdné slovo a pracujeme na dalším rozšíření hotelu o dalších 55 nových prémiových pokojů. Pojďte k nám!