Marjána

U nádraží, 207
252 10 Mníšek pod Brdy, Česká republika
Tel: 608543606
URL: http://www.marjana.cz
Kontaktní osoba: Renata Vostárková
Restaurace
Mníšek pod Brdy
Hlavní pracovní poměr
70 000
Nástup Ihned

Rodinná a dobře zavedená restaurace hledá provozního manažera, který je schopný vést kolektiv, organizovat chod restaurace a zároveň ji stále posouvat kupředu, udržovat pozitivní náladu v kolektivu a orientovat se v  gastronomii

Náplň práce

Hledáme manažera, který je schopný vést provoz zavedené restaurace, organizovat jednotlivé pozice, efektivitu práce a měl přehled o trendech v gastronomii, byl schopný přizpůsobit, ale zároveň měl svoji vlastní představu kam směřovat. Jsme rodinný podnik, restaurace je v Mníšku pod Brdy a je vyhledávaným podnikem v okolí.

Požadujeme

Praxi, bezúhonnost, spolehlivost, řidičský průkaz, pracovitost, pozitivní přístup k práci

Nabízíme

zaměstnanecké benefity - příspěvek na sport, pracovní oblečení, vzdělávací kurzy  možnost realizovat se, nadstandardní platové ohodnocení, práci na HPP