DARK KITCHEN

Řipská 1054/12
130 00 Praha 3, Česká republika
Tel: 776005693
URL: https://www.dark-kitchen.cz/
Kontaktní osoba: Radka Borovková
Logo DARK KITCHEN
Party-/Eventcatering
Praha 3
Hlavní pracovní poměr
45.000,-Kč
Angličtina, Čeština
Nástup Ihned

Práce pro energického zkušeného F&B manažera v back of the house cateringového provozu Dark Kitchen a na místě konání cateringových akcí (primárně v Praze).

Náplň práce

– komplexní realizace potvrzených objednávek externího cateringu
– zajištění veškerých provozních zdrojů (nápoje, inventář, prádlo, dodatečný personál,…)
– přítomnost na místě konání cateringových akcí a komunikace s klientem
– obsluha cateringových akcí a/nebo vedení brigádníků
– zásobování, vedení skladového systému, inventury
– provoz technického zázemí cateringového provozu
– úzká komunikace s dodavateli a kolegy napříč podniky pod značkou Spojujeme
– tvorba a průběžná aktualizace provozních manuálů
– koordinace úklidu, sanitace a běžných oprav
– dohled nad dodržováním BOZP, PO a dalších nařízení

Požadujeme

– reprezentativní vzhled a příjemné, energické vystupování
– samostatnost a zodpovědnost
– relevantní zkušenosti z provozu cateringu podmínkou (cateringová společnost, banketové oddělení 5* hotelu a pod.)
– skvělé komunikační dovednosti
– pro-klientsky orientovaná osobnost, zkušenosti s komunikací se zákazníky podmínkou
– organizační schopnosti a multitasking
– pečlivost a orientace na detail
– cit pro estetičnost
– numerickou gramotnost (přesná práce s čísly, tabulkami, vzorci atd.)
– český jazyk na úrovni rodilého mluvčího
– anglický jazyk na pokročilé úrovni
– zkušenosti se skladovým hospodářstvím (Septim) výhodou
– manuální zručnost
– časovou flexibilitu (pracovní doba dle akcí)
– řidičský průkaz B podmínkou

Nabízíme

– stabilní zaměstnání pod značkou Spojujeme s několika provozy
– rozmanitou pracovní náplň
– možnost aktivně se podílet na rozvoji podniku či jednotlivých produktů
– přátelský a profesionální tým, který vás podpoří ve vašem pracovním úspěchu
– práci v novém moderním provozu
– firemní notebook a telefon
– personální strava
– zaměstnanecký slevový program v rámci gastro eventové skupiny Spojujeme
– možnost kariérního postup v rámci celého Spojujeme
– MultiSport karta

Gastro&eventová skupina SPOJUJEME. Do naší rodiny patří: * Restaurace Spojka Karlín * Spojka Events - eventový prostor v Karlíně * Etnosvět Events - eventový prostor u I.P. Pavlova * Endorfin - multifunkční prostor s únikovými hrami * Show must go on - zábavné programy offline i online * Dark Kitchen - cateringové služby a Bistro na Vinohradech