Orea Hotel Pyramida, Praha 6

Bělohorská 24
169 01 Praha 6, Česká republika
URL: http://www.hotelpyramida.cz
Facebook: https://www.facebook.com/OreaHotelPyramidaPrague/
Kontaktní osoba: Kateřina Ticháčková
Logo Orea Hotel Pyramida, Praha 6
Hotel
Praha 6
Částečný úvazek
Nástup Dohodou

Pokud se Vám rozzáří oči při představě rozmanité administrativní práce, máte organizační schopnosti a přátelskou povahu, pak hledáme právě Vás!

Náplň práce

• Administrativní podpora technického úseku,

• zadávání požadavků do interních systémů,

• zajištění fakturace a komunikace s dodavateli,

• vyplňování statistických výkazů.

Požadujeme

Představujeme si Vás jako pozitivního, samostatného, zodpovědného člověka s dobrými komunikačními a organizačními schopnostmi, který bude pravou rukou našeho technického manažera a administrativní podporou technického oddělení.

Co je důležité mít?

• Středoškolské vzdělání s maturitou,

• uživatelskou znalost práce na PC,

• schopnost učit se novým věcem,

• proaktivní přístup, pečlivost,

• ochotu být nápomocný/á.

Nabízíme

• Práci na poloviční úvazek na dobu neurčitou,

• příležitost pro osobní i profesní rozvoj a seberealizaci,

• přátelský kolektiv lidí a férový přístup.

• Balíček OREA BENEFITŮ po zkušební době - zaměstnanecké pobyty za zvýhodněné ceny ve všech hotelích OREA, slevy na stravování v rámci řetězce, příspěvek na penzijní připojištění, dny volna navíc, cafeteria systém, příspěvek na rekreaci dětí a další.

• Vzdělávací programy, sportovní teambuildingy i firemní večírky,

• v neposlední řadě zajímavé finanční ohodnocení.

Orea Hotel Pyramida**** nabízí klidné ubytování ve 340 pokojích a apartmánech. Hosté mají k dispozici restauraci Nebula, lounge bar Eclipse, multifunkční konferenční prostory a relaxační centrum s bazénem a saunou. Hotel je výborně dostupný jak MHD, tak autem, které můžete zaparkovat na hotelovém parkovišti.