Krafin

Voroněžská 19
10100 Praha, Česká republika
Tel: +420 727 883 850
Kontaktní osoba: Eliška Šíchová
Logo Krafin
Pekárna/Cukrárna
Praha
Hlavní pracovní poměr
od 36 000
Nástup Ihned

Znáš Krafin? Napůl cruffin, napůl croissant, kompletně rostlinný. S hrdostí můžeme říct, že se za necelé dva roky stal hitem hlavního města. Teď hledáme do našeho týmu dalšího člena, který, nejen s výrobu Krafinů, pomůže. Seš to ty?!

Náplň práce

- Pečení a příprava krémů

- Práce na HPP

- Směny od 4:00 - 12:00 (ochota pracovat o víkendech a svátcích – samozřejmě za příplatek)

Požadujeme

- Zkušenosti s pečením výhodou, ale ne podmínkou

- Zodpovědnost, samostatnost, ale i práce v týmu

- Ochota pracovat o víkendech a svátcích – samozřejmě za příplatek

Nabízíme

- Odměna až 36 000,- po zaučení (zkušební doba 1-3 měsíce)

- Přátelské pracovní prostředí

- Podpora osobního růstu

- Možnost Multisport karty

- Dotované obědy, káva a pečivo zdarma

- 4 týdny dovolené

Tak co ty na to? Přidej se k nám, nástup možný ihned.

Ozvi se přímo Elišce na email eliska@krafin.cz či zavolej na +420 727 883 850.