Waldštejnská hospoda

Valdštejnské náměstí 20/8
11000 Praha 1, Česká republika
Tel: +420605274527
URL: https://www.waldstejnskahospoda.cz
Facebook: https://www.facebook.com/waldstejnskahospoda
Kontaktní osoba: Veronika Šubrtová
Logo Waldštejnská hospoda
Restaurace
Praha 1
Hlavní pracovní poměr
40000-45000
Angličtina
Nástup Dohodou

Nově otevřená Waldštejnská hospoda hledá kolegy na pozici servírka/číšník. Naše restaurace je je v budově 5*hotelu U Tří čápů v centru Prahy. Zaměřujeme se na moderní českou gastronomii s odkazem na recepty první republiky. Potrpíme si na kvalitní kávu, vína a správně natočené pivo. Našim hostům nabízíme bezchybný servis a proto hledáme někoho se zkušenostmi.

Náplň práce

-servis v restauraci

-péče o hosty

-příprava welcome drinků pro hotelové hosty

Požadujeme

-dobrou znalost AJ

-zkušenosti z oboru

-reprezentativní vystupování

-komunikativnost

-milý a svřícný přístup k hostům

Nabízíme

-zázemí stabilní firmy

-stálý a přátelský kolektiv

-pracovní režim krátký/dlouhý

-odpovídající platové ohodnocení