Bohemia Properties a.s.

Teplická 492
19000 Praha 9, Česká republika
Tel: +420 266 133 004
URL: http://www.janhotels.cz
Kontaktní osoba: Michaela Karbulková
Logo Bohemia Properties a.s.
Hotel
Praha 9
Hlavní pracovní poměr
Čeština
Nástup Dohodou

Chtěli byste pracovat pro moderní společnost, která vlastní a řídí moderní hotel DUO na Praze 9 na Proseku? Tak jste tu správně! Hotel DUO sice zvenku vypadá jako obyčejný panelák, ale uvnitř je úplně jiný! Moderní, čistý, voňavý a nabízí příjemné prostředí nejen pro své hotelové hosty, ale i pro skvělé zaměstnance, kteří ctí hodnoty v duchu sloganu: I CARE Staňte se součástí rodiny Jan Hotels. Rádi Vás přivítáme do našeho týmu!

Náplň práce

Co bude Vaším posláním?

* Vaším hlavním úkolem bude zjišťování poruch a jejich následné odstraňování
* K práci technika/ elektrikáře patří zpracování úkolů dle preventivní údržby
* Musíme být vždy ve střehu - řešení urgentních a havarijních situací s ohledem na plynulost provozu je pro nás velmi důležité
* Každá oprava a údržba se musí evidovat
* Odstraňování závad při správě budov Vám nebude dělat problém
* Na Vaši bezpečnosti nám záleží – pečlivé dodržování předpisů PO, BOZP a ostatních interních směrnic společnosti
* Úkoly jsou různorodé, které Vám zadává Váš budoucí nadřízený

Požadujeme

Jak tedy poznáte, že jste tím správným nováčkem do našeho týmu?

* Vyhláška NV 194/2022 Sb. je podmínkou

* Nevadí Vám směnný provoz - krátký/ dlouhý týden (11 hodinové směny)

* Nezáleží na tom, kolik Vám je, ale jak velkou máte chuť se do toho pustit a využít svůj talent – tato pozice je vhodná spíše pro muže
* Máte ukončení studium SOŠ s výučním listem
* Pokud máte přímou zkušenost z technického úseku, bude to pro Vás plus
* Nebojíte se učit novým věcem a jste manuálně zručný
* Jste kamarád s počítačem – základní znalost Microsoft Office
* Máte příjemné vystupování - s úsměvem jde všechno lépe

Nabízíme

Co Vám bude u nás vyloženě dělat radost?

* Spolupráce na hlavní pracovní poměr
* Maximální podpora při řešení úkolů
* Využití anglického jazyka na denní bázi
* Příjemná finanční odměna vždy včas na vašem účtu se všemi příplatky, občas i prémie a věrnostní bonusy
* Nabízíme zaměstnancům závodní stravování za 23 Kč
* Atraktivní pracovní prostředí v těsné blízkosti stanice metra Střížkov
* Parkovní u hotelu DUO zdarma
* Po práci se můžete odreagovat v hotelu DUO - zdarma zajdete do fitka
* V hotelu DUO můžete také zajít na bowling, thajské masáže nebo do kadeřnictví, na kosmetiku a permanentní make – up (vše se slevou)
* Karta Multisport za 1020 Kč – po roce spolupráce za poplatek 520 Kč
* Sleva na ubytování v hotelech Jan Hotels (hotel DUO, Bookquet, Carol, Růže, OLDINN)
* Test stay – 1 noc ubytování se snídaní zdarma pro 2 osoby v hotelu, kde pracuji (po zkušební době)
Letní/ vánoční párty zaměstnanců
* Soutěže o nejlepšího zaměstnance čtvrtletí a roku
* Dárek k narozeninám, jubileu
* Odměna za doporučení nového zaměstnance (po ukončení zkušební doby nového kolegy)
* Praní a čištění pracovního oblečení (uniformy)

Pokud Vás tato pozice zaujala a rád byste pracoval v našem Jan Hotels dream team, zašlete nám svůj životopis pomocí odpovědního formuláře.

Už teď se na Vás těšíme!