El Gaucho Steak house

Celetná 38
110 00 Praha, Česká republika
Tel: 777993401
URL: https://cz.elgaucho.eu
Kontaktní osoba: Vendula Miškovská
Logo El Gaucho Steak house
Restaurace
Praha
Hlavní pracovní poměr
Angličtina
Nástup Dohodou

Přidej se k nám do kuchyně plné vášně pro grilování!

Co hledáme: Jsme restaurace, která se specializuje na grilované maso, a hledáme zkušeného kuchaře, který ovládá grilování jako žádný jiný.

Náplň práce

Co budeš dělat:

Grilování šťavnatých pokrmů: Připravujeme různorodé pokrmy, které rozpálí srdce našich zákazníků! Budeš se starat o grilování různých druhů masa a dalších surovin podle našich jedinečných receptů a standardů restaurace.

Bezpečnost a hygiena: Bezpečnost je na prvním místě! Budeš dbát na dodržování nejvyšších hygienických a bezpečnostních standardů v naší kuchyni, abychom mohli s klidem připravovat skvělé pokrmy.

Požadujeme

Co od tebe očekáváme:

Láska k grilování a touha po neustálém zdokonalování: Pokud tě grilování baví a chceš se v tom stále zlepšovat, jsi tím pravým člověkem pro nás!

Týmový hráč s komunikačními schopnostmi: U nás je důležité pracovat jako tým a být schopen komunikovat s ostatními kolegy.

Nabízíme

Adekvátní plat - Věříme, že tvá práce by měla být spravedlivě ohodnocena.

Příspěvek na Multisport kartu - Aby sis mohl naplno užívat své volné chvíle!

Zajištěné stravování - Nabíráme síly pro další šťavnaté večery!

A v neposlední řadě - pracovní prostředí plné radosti, výzev a příležitostí!