BISTRO NA ZÁMKU HOŘOVICE

Vrbnovská 22
26801 Hořovice, Česká republika
Tel: 776554963
URL: http://www.bistrohorovice.cz
Facebook: Bistro na Zámku
Kontaktní osoba: Lída Procházková
Logo BISTRO NA ZÁMKU HOŘOVICE
Bistro
Hořovice
Hlavní pracovní poměr
35-65 000 Kč
Angličtina
Dotykačka
Nástup Ihned

Hledáme manažera/manažerku,  pravou ruku, která se postará o chod našeho bistra.

Jsme útulné a moderní  bistro v nádherných zámeckých prostorách zámku Hořovice, náš sortiment je pestrý, kvalitní, a originální. Čerstvost, hravost a kvalita je naše heslo. Máme mladý energický a motivovaný tým, který táhne za jeden provaz. Hosté nás milují a vrací se za námi, práce nás baví, tržby rostou a míst k sezení, kterých máme dohromady 80 většinu dne již nestačí a já jako majitelka hledám za sebe manažera/manažerku, svoji pravou ruku, která se o chod bistra postará.

Náplň práce

Náplň:

Budování bistra.

Zajistit každodenní chod bistra.

Motivovat a starat se o tým.

Školit zaměstnance a psát rozpis směn.

Jednat s dodavateli a zajistit naskladňování.

Zvládání stresových situací.

Požadujeme

Koho hledám:

Člověka, který je připraven na kariérní postup.

Je spolehlivý a zapálený do gastronomie.

Chce se učit novým věcem a je flexibilní.

Multifunkčnost. Jak baristu, barmana, obsluhu tak i pomoc v kuchyni a administrativu.

Otevřenost. Latte art, zdobení, veganství.

Pracovitost.

Kreativita, preciznost.

Co požaduji:

Střední škola s maturitou

Praxe v oboru.

Zapálenost pro business.

Zkušenosti s vedením týmu.

Výhodou:

Zkušenosti ze zahraničí

Nabízíme

Co nabízím:

Celoroční práci na HPP  35-65tis

Motivační ohodnocení, procenta z tržeb

Možnost růstu a zapojení se do mých ostatních projektů, včetně cest do zahraničí.

Zdarma školení:  baristický kurz, školení s programem dotykačka, cukrářské kurzy, vaření a jiné.

Možnost ubytování

Služební telefon