Hansik

Na Florenci 2139/2
11000 Praha, Česká republika
Tel: 773256298
Kontaktní osoba: Georgij Savickij
Restaurace
Praha
Brigáda, Hlavní pracovní poměr
40000+
Angličtina, Čeština
Nástup Ihned

Dobrý den, do nově otevírané restaurace Hansik na Masaryčce, se zaměřením na korejskou kuchyni a sushi, od června sháníme personál na pozice číšník/servírka, hosteska a barman/ barmanka. Ohodnocení nabízíme 30 000,- Kč/ +tipy+ bonusy. Pracovní doba krátký/dlouhý týden. Pokud se zajímáte o asijskou kuchyni a chcete začít v čistě novém podniku neváhejte poslat životopis na savitski@email.cz a sejdeme se na pohovor. Děkuji za Váš čas Savickij

Náplň práce

Obsluha hostů, udržování čistoty, příprava pracoviště, vzdělávání a posouvání v oboru, spolupráce se zbytkem týmu

Požadujeme

Nadšení, spolehlivost, zájem o hosty, pokud nejsou zkušenosti z oboru tak učenlivost - rádi vše doučíme, znalost českého jazyka podmínkou, angličtina aspoň na střední úrovni, další jazyk výhodou, zájem o asijskou kuchyni

Nabízíme

Ohodnocení nabízíme 30 000,- Kč/ +tipy+ bonusy. Vše se odvíjí od zkušeností a schopností daného jedince.

Výplata k dohodnutému termínu, 20 dní dovolené