The Spot

Dlouhá 13
11000 Praha 1, Česká republika
Tel: 776016258
URL: http://www.thespot.cz
Facebook: https://www.facebook.com/spotpraha
Kontaktní osoba: Romana Chanečková
Logo The Spot
Kavárna
Praha 1
Brigáda, Hlavní pracovní poměr
Nástup: 1.5. 2024

Do našeho bistra The spot na Dlouhé ulici na Praze 1 hledáme zručného a přátelského nového člena týmu. Pokud Vás baví gastronomie, rádi komunikujete s lidmi a chcete se zapojit do příjemného prostředí, pak nám své CV prosím zasílejte přes kontaktní formulář anebo přímo na email: info@thespot.cz

Náplň práce

- poskytování zákazníckého servisu
- obsluha hostů a příjímaní objednávek
- spolupráce s týmem

Požadujeme

- zkušenosti v oboru
- komunikační dovednosti a příjemné vystupování
- flexibilitu a organizační schopnosti
- znalost českého a anglického jazyka

Nabízíme

- stabilný zaměstnání
- možnost profesního rozvoje
- přátelská a podporující pracovní atmosféra
- zaměstnanecký slevový program ve všech naších restauracích a provozovnách
- pracovní doba krátký/dlouhý od 8:00 - 19:00
- příspevek na multisport