O2 arena / O2 universum

Českomoravská 2345/17
19000 Praha 9, Česká republika
Tel: 737385328
URL: https://www.o2arena.cz/kontakt/
Facebook: https://www.facebook.com/Lide-a-prilezitosti-365984056914140
Kontaktní osoba: Gabriela Smetanová
Logo O2 arena / O2 universum
Sportovní areál / zařízení
Praha 9
Brigáda, Externí spolupráce, Sezonní práce, Výpomoc na akci
Čeština
Nástup Ihned

MS v hokeji 2024 v O2 areně a O2 universum už klepe na dveře a ty můžeš být u toho nejen jako fanoušek, ale i jako člen kuchařského týmu!

HLEDÁME PROFESIONÁLNÍ KUCHAŘE, KTEŘÍ NÁM POMOHOU 9.-26.5.

Co nabízíme?

·       200 - 300 Kč/hod (odměna je vždy určena individuálně dle odbornosti, přístupu k práci a produktivitě)

·       Příplatky 10% za víkendy, 10% za noční směny a 100% za státní svátky

·       BONUS ZA MS V HOKEJI! 15% navíc k tarifu při odpracování 4 víkendových a 6 pracovních dní. Navíc zařazení do slosování o 6 voucherů do Alzy v hodnotě 10 000 Kč!

Co to znamená? Při odpracování 10 dní / 10 hodin denně / si vyděláš více jak 25 000 Kč!

A jaké jsou další benefity?

·       Nárok na dovolenou již od první směny

·       Parkování zdarma v parkovacím domě, hned vedle 02 areny a 02 universa

·       Možnost noclehu zdarma 5 min chůze od O2 areny (jedná se o kancelářské prostory, kde jsou místnosti s 2-3 rozkládacími lůžky)

·       Občerstvení, káva a voda zajištěna

·       Čistou uniformu na každou směnu

·       Po realizaci na MS v hokeji 2024 nabízíme i dlouhodobou spolupráci formou brigády

·       V současné době prošla O2 arena rekonstrukcí a nabízí tak ještě lepší prostředí pro práci v kuchyni s moderními technologiemi

Jaká je náplň práce?

·       Příprava a kompletace studených předkrmů

·       Výroba i servis teplých pokrmů

·       Možnosti live vaření na VIP patrech

Koho hledáme?

·       Vyučeného kuchaře nebo kuchařku, kteří mají zkušenosti s přípravou cateringových akcí nebo mají praxi s hotelovou, restaurační, kantýnskou či street foodovou kuchyní.

·       Nadšené parťáky, kteří jsou spolehliví a mají proaktivní přístup k práci

Nenechte si ujít šanci být u toho, když se má psát hokejová historie!

Pokud máte zájem, neváhejte a přidejte se k nám. Ať už jako fanda hokeje, nebo jako člověk hledající zajímavou brigádu, věříme, že to bude nezapomenutelný zážitek.

REGISTRUJTE SE NA: WWW.ARENACALLUP.CZ

Nebo odpovězte na tento inzerát!

PŘÍLEŽITOST roztančit gastro prostory O2 areny a O2 universa.

O2 arena patří k nejmodernějším stánkům v Evropě s kapacitou až 20 tisíc míst, je každoročně dějištěm desítek atraktivních sportovních a kulturních událostí. O2 universum je nové multifunkční kongresové a kulturní centrum v Praze. Komplex slouží jako moderní centrum pro organizování velkých mezinárodních událostí a nabízí unikátní prostory.