Clarion Hotel Prague Old Town

Hradební 768/9
11000 Praha 1, Česká republika
Tel: +420602576751
URL: http://www.clarionhotelpragueoldtown.com/cs/
Kontaktní osoba: Kateřina Vysloužilová
Logo Clarion Hotel Prague Old Town
Hotel
Praha 1
Hlavní pracovní poměr
Angličtina, Čeština
Nástup Dohodou

Patříme pod rychle rostoucí hotelovou společnost CPI Hotels, s.r.o. a nyní hledáme do přátelského týmu v hotelu Clarion Hotel Prague Old Town na Praze 1 usměvavého, komunikativního a spolehlivého kolegu.

Náplň práce

check in a check out hostů

zajištění plynulého chodu recepce

komunikace s hosty

Požadujeme

znalost českého a anglického jazyka

samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost

trestní bezúhonnost

znalost "Protelu"

výhodoudodatečné zaškolení je samozřejmostí

Nabízíme

stabilní pracovní prostředípráci v příjemném prostředí 4* hotelu

přátelský a příjemný kolektiv

systém zaměstnaneckých benefitů (možnost dodatečné dovolené, karta Multisport, jazykové kurzy a příspěvky, příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění, zvýhodněné ubytování, možnost cestovat v síti hotelů společnosti zdarma)