Votre plaisir

Klimentská 1246/1
11000 Praha 1, Česká republika
Tel: +420737509106
URL: http://www.votreplaisir.cz
Facebook: https://www.facebook.com/votreplaisir.cz
Kontaktní osoba: Gabriela Hrubec
Logo Votre plaisir
Pekárna/Cukrárna
Praha 1
Brigáda, Částečný úvazek, Hlavní pracovní poměr
35 000
Angličtina, Čeština
Storyous
Nástup Dohodou

Do malého kolektivu naší rodinné cukrárny, přijmeme číšníka/servírku.

Náplň práce

Obsuha zákazníků, servírování dezertů a snídaní. Prodej dezertů a dortů s sebou. Objednávání dortů a komunikace se zákazníky. Příprava kávy, čaje, fermentovaných nápojů jako Kombucha nebo Tibi. Práce s výběrovou kávou, prémiovými čaji, naturálními víny. Možnost osobního a profesního rozvoje.

Požadujeme

Komuniklativnost

Spolehlivost

Zodpovědnost

Dochvilnost

Touhu učit se novým věcem a rozvíjet se

Týmový duch

Nabízíme

Malý kolektiv rodinné cukrárny

Stabilní zázemí zavedené značky

Férové platební podmínky

Firemní školení

Možnost osobního rozvoje

Firemní slevu 50%