Vienna House Andel´s Prague

Stroupežnického 21
150 00 Praha 5, Česká republika
Tel: +420737288836
URL: http://www.viennahouse.com/
Kontaktní osoba: Radka Ohnesorgová
Logo Vienna House Andel´s Prague
Hotel
Praha 5
Hlavní pracovní poměr
35.000 - 38.000
Angličtina, Čeština
Nástup Dohodou

Vienna House by Wyndham Andel´s Prague je synonymem designu, moderní architektury a vřelého přivítání. Svou lokalitou je vhodný nejen pro služební cesty, ale také pro turistické pobyty. Hotel a přilehlý apartmánový komplex je v těsné blízkosti nepřeberného množství obchodů i restaurací. Historická část města je na dosah.

Náplň práce

JAKÝ BUDE TVŮJ DEN

* připravovat pokrmy podle objednávek (ála carte) a jejich expedování

* přijímat objednané suroviny a řádně je uskladňovat

* směny krátký/dlouhý týden

Požadujeme

CO JE POTŘEBA MÍT

* výuční list v oboru gastronomie

* chuť zkoušet nové recepty a postupy

* zodpovědný a nadšený přístup k práci se smyslem pro humor

Nabízíme

NA CO SE MŮŽEŠ TĚŠIT

* narozeninové volno

* 13. mzdu

* stravování během pracovního dne v naší hotelové kantýně za symbolických 10 Kč

* Multisport karta za báječných 350 Kč za měsíc

* famózní cena za ubytování při Tvých cestách v rámci hotelů Vienna House, HR Group i Wyndam + navíc další slevy na služby

* můžeš se s námi zapojit do sportovních výzev, běhů a dalších akcí pro dobrou věc a pro zdraví

* nikdy se nenudíme, s naší trenérkou a koučkou máme celoročně postáráno o spoustu tréninků a webinářů

* ...je toho ještě mnohem víc - a o tom si můžeme popovídat, až se uvidíme :)

Pošli nám svůj životopis a přijď se k nám podívat.

Těšíme se na tebe!

Vienna House by Wyndham Andel’s Prague je synonymem designu, moderní architektury a vřelého přivítání. Svojí lokalitou je vhodný nejen pro služební cesty, ale také pro turistické pobyty. Hotel a přilehlý apartmánový komplex stojí v těsné blízkosti nepřeberného množství obchodů i restaurací. Historická část města je na dosah.