DARK KITCHEN

Řipská 1054/12
130 00 Praha 3, Česká republika
Tel: 724315642
URL: https://www.dark-kitchen.cz/
Kontaktní osoba: Radka Borovková
Logo DARK KITCHEN
Party-/Eventcatering
Praha 3
Hlavní pracovní poměr
30.000,-Kč čistého + spropitné
Angličtina, Čeština
Nástup Dohodou

Pro novou provozovnu firmy SPOJUJEME nové bistro Dark Kitchen na Vinohradech, hledáme obsluhující personál. Bude se jednat o malé bistro s 12ti místy k sezení, které je součástí velké výrobny cateringu a bude fungovat i jako showroom našich služeb. V nabídce bistra budou k objednání snídaně, vienosserie / francouzské pečivo/, které si budeme sami péct, obědová nabídka, cukrářská nabídka, kanapky z nabídky našeho cateringu, obsáhlá nabídka vín. Všechny naše produkty si budou klienti moci objednat formou take away či zkonzumovat na místě.

Náplň práce

·      Prodej a obsluha zákazníků s úsměvem a důrazem na příjemné vystupování

·      Komunikace se zákazníky, podpora prodeje nabízením produktů

·      Příprava nápojů za barem

·      Prezentace a nabídka vín

·      Samostatná práce s pokladnou (Septim)

·      Večeře typu fine - dining

Požadujeme

·       Praxe v oboru

·       Schopnost pracovat rychle a efektivně i v hektickém prostředí

·       Vynikající komunikační dovednosti a schopnost vytvořit příjemnou atmosféru pro naše hosty

·       Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

·       Znalost vín (školení na naši nabídku bude probíhat před otevřením bistra)

·       Znalost přípravy kávy výhodou nikoli podmínkou, rádi zaškolíme

Nabízíme

·       Stabilní zaměstnání pod značkou Spojujeme s několika provozy

·       Kariérní postup v rámci celého Spojujeme

·       Možnost profesního růstu a rozvoje v gastronomickém prostředí

·       Přátelský a profesionální tým, který vás podpoří ve vašem pracovním úspěchu

·       Platové ohodnocení 28.000,-Kč čistého + spropitné, po zkušební době 30.000,-Kč + spropitné

·       Práce ranní/odpolední, víkendy a svátky

·       Multisport karta, firemní akce, 20 dní dovolené

·       Sleva na konzumaci i v rámci ostatních provozoven Spojujeme

Těšíme se na setkání s vámi a na společné cestě k dokonalosti ve světě gastronomie!

Dark Kitchen

Gastro&eventová skupina SPOJUJEME. Do naší rodiny patří: * Restaurace Spojka Karlín * Spojka Events - eventový prostor v Karlíně * Etnosvět Events - eventový prostor u I.P. Pavlova * Endorfin - multifunkční prostor s únikovými hrami * Show must go on - zábavné programy offline i online * Dark Kitchen - cateringové služby a Bistro na Vinohradech