Restaurace Střecha

Křemencova 186/7
11000 Praha, Česká republika
Tel: 603241874
URL: http://www.restauracestrecha.cz
Facebook: https://www.facebook.com/RestauraceStrecha
Kontaktní osoba: Filip Hausknecht
Logo Restaurace Střecha
Restaurace
Praha
Hlavní pracovní poměr
40 tis. Kč
Čeština
Nástup Dohodou, Ihned

Hledáme šikovného a kreativního člověka na pozici kuchař/kuchařka do našeho skvělého kolektivu veganské restaurace na Praze 1. Naše nová posila bude mít možnost se kromě vaření podílet také na vytváření konceptu našich obědových menu. Hledáme proto někoho se zkušeností s podobnou pozicí a hlavně kreativní duší.

Důležité info: jsme sociální podnik, kde pracujeme společně s lidmi se zkušeností s bezdomovectvím anebo po výkonu trestu.

Pokud máte o pozici zájem, pošlete svůj životopis a motivační dopis na info@restauracestrecha.cz

Náplň práce

- vymýšlení poledních menu a jejich příprava

- příprava a výdej pokrmů ze stálé nabídky

- koordinace práce kolegů/yň na směně

- do budoucna možnost spolupracovat na cateringových službách

- sepisování receptur, kalkulace food costů apod.

- denní směny (7-15) a možnost brát alespoň 1 sobotu měsíčně

Požadujeme

- zkušenosti s prací v kuchyni

- chuť pracovat v gastronomii

- kreativního ducha

- sociální cítění a empatii

- chuť učit se novým věcem

- dobré komunikační schopnosti

Nabízíme

- smlouvu na HPP

- plný úvazek

- 5 týdnů dovolené

- dýška z hotovosti i karet

- stravné + sleva na zbytek sortimentu

- multisportku

- příplatky za večery / víkendy / svátky

- v budoucnu (bližším) bonusovou složku mzdy

- v budoucnu (delším) možnost vstupu do družstva