Alchymist Grand Hotel And Spa

Vlasska 24/330
11000 Praha, Česká republika
URL: https://www.alchymisthotel.com
Kontaktní osoba: Jana Kiššová
Logo Alchymist Grand Hotel And Spa
Hotel
Praha
Hlavní pracovní poměr
Angličtina, Čeština
Nástup Dohodou

HLEDÁTE PRÁCI NA DOBU NEURČITOU ?PŘIDEJTE SE K NÁM A BUĎTE SOUČÁSTÍ TEAMU ALCHYMIST PRAGUE.

Náplň práce

CO BUDE TVÝM ÚKOLEM?

Vedení a kontrola týmu. Zodpovědnost za plynulý chod snídaňového servisu. Kontrola kvality a doplňování ranního buffetového sortimentu. Obsluha hostů v restauraci. Dodržovat pravidla servírování dle gastronomických standardů. Účtovat tržby a vést pokladnu. Udržovat pořádek a čistotu na pracovišti.

Požadujeme

JAK SI VÁS PŘEDSTAVUJEME?

Zodpovědné a pozitivní chování. Chuť vést a rozvýjet sěřený tým kolegů.

Nabízíme

NA CO SE U NÁS MŮŽETE TĚŠIT?

Skvělý tým, který si vzájemně pomáhá. Co bude třeba Vás naučíme. Budete součástí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí a vysokou úrovní služeb. Stravování na pracovišti zdarma během směny (snídaně, obědy, večeře). Příspěvek na Multisport kartu. Slevy v rámci skupiny Alchymist Group.