Arthur´s Pub

Křižíkova 27
18000 Praha, Česká republika
Tel: 608051255
URL: https://www.arthurspub.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/ArthursPubKarlin
Kontaktní osoba: Jakub Kočí
Restaurace
Praha
Brigáda, Částečný úvazek, Externí spolupráce, Hlavní pracovní poměr
Angličtina, Čeština
Nástup Dohodou, Ihned

Ahoj,

 je GASTRONOMIE tvoje srdcovka? Chceš získat více zkušeností a jsi spolehlivý? Tak neváhej a přidej se k našemu týmu. Hledáme kolegu na pozici servírka/číšník. Na začátku Ti vše ukážeme, vysvětlíme a vše naučíme, chuť do práce a talent si musíš přinést s sebou. Náš Arthur´s Pub se nachází v Karlíně.

Náplň práce

Obsluha hostů

Požadujeme

Spolehlivost a komunikativnost.

Profesionalita a příjemné vystupování.

Praxe nebo vyučení v oboru.

Motivaci učit se novým věcem.

Zaslání kompletního CV.

Chuť se učit a být součástí týmu, chceme abychom se na Tebe mohli spolehnout a Ty jsi byl odpovědný za svou práci. Ale jen o tom to není, je to i o Tobě, abys byl u nás spokojený a měl jsi z práce radost. Více než zkušenosti je pro nás důležité nadšení.

Nabízíme

Zajímavé finanční ohodnocení.

Jistotu práce u stabilního a spolehlivého zaměstnavatele.

Máme skvělý tým, co tě podrží.