Signorvino

Roztylská
14800 Praha, Česká republika
Tel: 771288488
URL: https://www.signorvino.com/it/
Facebook: https://www.facebook.com/Signorvino
Kontaktní osoba: Lenka Bazgier
Logo Signorvino
Restaurace
Praha
Částečný úvazek
dohodou
Angličtina, Čeština
Nástup Dohodou

Náplň práce

• Připravovat výborná jídla podle našich receptů.

• Starat se o kuchyni, naše potraviny i spokojenost zákazníků.

Požadujeme

• Někoho, kdo má kuchařské vzdělání, praxi nebo je nadšeným kuchařem ve své volném čase a rád by se svým koníčkem začal živit

• Znalce a milovníka italského jídla - alespoň základy se určitě budou hodit. Stačit ale bude i velký zájem.

• Angličtina/italština pro Vás bude velkou výhodou, protože část kolegů je z Itálie

• Čeština na komunikativní úrovni

• Týmového hráče, který své kolegy nenechá nikdy ve štychu.

Nabízíme

• Možnost vařit výborná italská jídla s mistry v oboru a pracovat s kvalitními surovinami

• Obědy v rámci restaurace

• Kafeteria/Multisport

• Zaměstnanecká sleva do všech našich značek!

• Zázemí velké společnosti a s tím spojenou stabilitu

Tak pojďte s námi propadnout italské kuchyni i skvělému vínu!

Signorvino

Signorvino bylo založeno aby představilo excelentní italská vína, zejména méně známé i prémiové značky. V Itálii dveře svým zákazníkům otevřelo již v roce 2012 a nyní poprvé otevře svou pobočku také v zahraničí – v Praze. Hledáme skvělý tým milovníků Itálie, vína a dobrého jídla, který se postará o rozjezd této značky v OC Westfield Chodov.