Central Park Flora Hotel

Krapkova
77900 Olomouc, Česká republika
Tel: 770134687
URL: http://www.hotelflora.cz
Kontaktní osoba: Dana Langer
Logo Central Park Flora Hotel
Hotel
Olomouc
Hlavní pracovní poměr
Dohodou
Čeština
Nástup Dohodou

Hledáme kolegyni nebo kolegu na pracovní pozici Pokojská / Pokojský v našich nově rekonstruovaných pokojích a apartmánech. Jedná se o práci na ranní směně.

Náplň práce

Úklid pokojů a apartmánů dle standartů hotelu

Pravidelné generální úklidy v ubytovací části hotelu

Spolupráce s kolegy

Požadujeme

Chuť do práce a spolehlivost

Nabízíme

U nás si můžeš svoje srdce nosit do práce, nemusíš ho nechávat doma

Můžeš být sám sebou - my si taky na nic nehrajeme

Měsíční prémie a odměny - umíme patřičně ocenit dobrou práci

Jídlo a nealko zdarma

Zaměstnanecký věrnostní program, který ti umožní šetřit si peníze třeba na vysněnou dovolenou

Možnost dalšího vzdělávání