Vyšehradský restaurant Kandelábr

Štětkova 18
14000 Praha 4, Česká republika
Tel: 608204988
URL: http://www.restaurantkandelabr.cz
Kontaktní osoba: Zuzana Šebková
Logo Vyšehradský restaurant Kandelábr
Restaurace
Praha 4
Hlavní pracovní poměr
40.000 - 45.000,-
Nástup Ihned

Přejeme krásný den,

do Vyšehradského restaurantu Kandelábr sháníme posledního člena do týmu. Restaurace se nachází na Praze 4, 3 minuty pěšky ze stanice metra Vyšehrad. Jsme plzeňská resturace s kvalitním pivem. Vaříme polední menu, klasickou českou kuchyni, burgery, žebra, křídla. Kapacita restaurace cca 150 míst + 80 míst zahrádka. Otevírací doba restaurace 11:00 - 23:00.

Je tu šrumec, hodně práce, ale za to kvalitní finanční ohodnocení.

Náplň práce

Volno máme na pozici Přípravář - kuchař.

Náplň práce:

- příprava pokrmů na hotovky, ve špičce pomoc kuchařům s vařením a vydáváním jídel

- podrobnější informací o náplni práce Vám sdělíme na pohovoru

Pracovní doba: primárně PONDĚLÍ - PÁTEK

Požadujeme

- Praxi na pozici

- pozitivní hlavu

- pracovitost

- flexibilita

Nabízíme

Finanční ohodonocení:

- 40.000,- (176h/měsíc)

- bonusy dle tržby (2.500 - 5.000,-)

- příspěvek na multisportku

- smlouva na HPP

Podrobnější informace Vám sdělíme na osobním pohovoru.

Těšíme se na Vás!