Le Hotels Group

Ostrovní 32
11000 Praha 1, Česká republika
Tel: 211159853
URL: http://www.le-hotels.cz
Facebook: https://www.facebook.com/LeHotelsGroup
Kontaktní osoba: Mirek Dorňák
Logo Le Hotels Group
Hotel
Praha 1
Hlavní pracovní poměr
35.000 Kč
Angličtina, Čeština
Hores, MS Excel, MS Word
Nástup Dohodou, Ihned

Hledáme kolegyni či kolegu na pozici Reservation Coordinator pro skupinu 6 hotelů v centru Prahy (Grand Majestic, Grandior, Grandium, Majestic Plaza, Meteor a Élite).

Nástup ihned nebo dohodou.

Náplň práce

-        Denní písemná a telefonická komunikace s obchodními partnery a přímými klienty

-        Zpracování poptávek a nabídek

-        Zadávání, kontrola a aktualizace rezervací v hotelovém systému

-        Vystavování pokynů k úhradě, zadávání plateb k rezervacím a jejich kontrola

-        Denní kontrolní agenda

-        Komunikace a kooperace s ostatními odděleními hotelu

Požadujeme

-        Zkušenosti z rezervačního oddělení nebo z hotelové recepce výhodou.

-        Dobrá znalost češtiny slovem i písmem podmínkou.

-        Dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem na komunikační úrovni pro obchodní korespondenci podmínkou, další jazyk výhodou.

-        Dobrou organizaci práce, flexibilitu a pečlivost.

-        Příjemné a profesionální vystupování.

-        Znalost hotelového rezervačního systému Hores výhodou, ale ne podmínkou.

Nabízíme

-        Přátelské a příjemné pracovní prostředí

-        Dobrá dopravní dostupnost (Truhlářská 16, Praha 1)

-        Stabilní zázemí velké investiční a hotelové společnosti

-        Uplatnění a rozvoj jazykových dovedností

-        Personální stravování

-        Možnost kariérního postupu v rámci společnosti

-        50% sleva ve všech restauracích le hotels

-        Multisport kartu za zvýhodněnou cenu

-        Zoo karta

-        Další benefity rozvíjející se společnosti