Café Imperial

Na Poříčí 15 Praha 1
110 00 Praha 1, Česká republika
Tel: 724646634
URL: http://www.cafeimperial.cz
Facebook: https://www.facebook.com/cafeimperialprague/
Kontaktní osoba: Lukáš Koubek
Logo Café Imperial
Restaurace
Praha 1
Hlavní pracovní poměr
Plat řešíme individuálně
Angličtina, Čeština
Nástup Dohodou

Restaurace Café Imperiál hledá schopného číšníka/servírku s praxí.
Požadujeme flexibilitu, profesionalitu, radost z obsluhy hostů.

Náplň práce

- obsluha hostů a la carte
- samostatná práce

Požadujeme

- praxe v obsluze
- AJ
- týmový hráč
- profesionalita
- samostatnost, zodpovědnost, svědomitý přístup
- velmi příjemné vystupování
- 100% orientaci na hosta a produkt
- schopnost přímého prodeje u stolu hosta

- zaslání kompletního CV

Nabízíme

- zázemí stabilní firmy
- velmi dobré platové ohodnocení
- stálý a profesionální kolektiv
- motivační prostředí a zázemí skvěle fungující restaurace s vynikajícím kolektivem, lokalitou a parametry
- práce na krátký - dlouhý týden

Architektonický skvost láká své hosty atmosférou ve stylu Grand Cafe již od roku 1914 nejen unikátními keramickými dekoracemi. Kvalitní servis, prvotřídní kuchyně a dostupné ceny v luxusním prostředí - to je Cafe Imperial.