la cucina

Tusarova 39
170 00 Praha 7, Česká republika
Tel: 608701824
URL: http://www.lacucina.cz
Facebook: https://www.facebook.com/La-Cucina-Tusarova-110288470644618/
Kontaktní osoba: David Beránek
Logo la cucina
Bistro
Praha 7
Hlavní pracovní poměr
180Kč čistého / hodina
Nástup Ihned

Pro náš výrobní tým croblih na provozovně v pražských Holešovicích hledáme kolegu na pozici smažení a kompletace croblih a koblih.

Náplň práce

Vaší každodenní náplní práce bude smažení a kompletace produktů (plnění, obalování, zdobení) a jejich příprava pro expedici. Pracovní doba od 20:00 do 05:00, krátký / dlouhý týden. Nejedná se o složitou práci, důležitá je zručnost a trpělivost.

Požadujeme

Očekáváme loajalitu k zaměstnavateli, manuální zručnost, pracovitost, týmového ducha, smysl pro zodpovědnost.

Nabízíme

Práci na hlavní pracovní poměr s nástupem ihned, stabilní zázemí a příspěvek na stravu.

la cucina

Jsme malé bistro v pražských Holešovicích zaměřené na italskou kuchyni s vlastní výrobnou kváskového chleba a cukrářských produktů.