Hotel Savoy Prague

Keplerova 6
11000 Praha 1, Česká republika
Tel: 224302430
Kontaktní osoba: Nataliia Oleshko
Logo Hotel Savoy Prague
Hotel
Praha 1
Brigáda, Částečný úvazek, Hlavní pracovní poměr
od 30 000 + bonusy
Angličtina, Čeština
MS Excel, MS Word, Protel, Septim

Pro jeden z našich hotelů - po dlouhé pauze znovuotevřený 4* Hotel Savoy Prague, hledáme zkušené recepční do nového týmu recepce.

Náplň práce

checkin/checkout

fakturace

péče o hosty

drobný prodej z malého lobby baru

běžná recepční práce

odpovídání na požadavky klientů z on-line portálů, spravování rezervací v době nepřítomnosti rezervačního oddělení

concierge

noční audit

Požadujeme

* zkušenosti alespoň 1 rok na pozici recepční

* samostatnost

* zodpovědnost

* spolehlivost

* schopnost poradit si v nečekaných situacích

* týmový hráč

* plynná angličtina a plynná čeština jsou nutností

Nabízíme

* stabilní zázemí hotelové společnosti, která provozuje více hotelů

* podpora stávajících recepčních týmů z ostatních hotelů společnosti

* příjemné pracovní prostředí luxusního hotelu

* personální strava zdarma