Aldrov Resort

Vítkovice v Krkonoších 243
512 38 Vítkovice v Krkonoších, Česká republika
Tel: +420 775 471 101
URL: http://www.aldrovresort.cz
Kontaktní osoba: Petra Landovská
Logo Aldrov Resort
Resort
Vítkovice v Krkonoších
Hlavní pracovní poměr
Angličtina
Nástup Dohodou

Pro jedinečný projekt v srdci Krkonoš – Aldrov Resort - hledáme zkušenou a pracovitou osobnost, která se bude podílet na budování nového rozměru gastronomického zážitku v novém resortu v krkonošských Vítkovicích.

Více informací najdete na: www.aldrovresort.cz

Náplň práce

- Obsluha našich klientů v restauraci a při konferencích.

Požadujeme

- Příjemné vystupování.

- Vítáme alespoň základní zkušenost s obsluhou zákazníků v restauraci/baru.

- Základní znalost anglického jazyka.

- Dochvilnost, spolehlivost a časovou flexibilitu.

- Ochotu učit se.

Nabízíme

- Stabilní zázemí.

- Práci na plný úvazek.

- Zajímavé platové ohodnocení a benefity.

- Zaměstnanecké ubytování v pěší vzdálenosti od resortu.

- Práce v turisticky oblíbené lokalitě „v srdci Krkonoš“.

- Nástup dohodou