Stravovací služby VŠB-TUO

Studentská 1770/1
70800 Ostrava Poruba, Česká republika
Tel: 733627865
Kontaktní osoba: Zuzana Balážová
Závodní nebo školní stravování
Ostrava Poruba
Brigáda, Částečný úvazek, Externí spolupráce, Hlavní pracovní poměr
19000-21000
Nástup Ihned

Ubytovací a stravovací služby VŠB-TUO provozují nejen vysokoškolské koleje, ale i moderní *** hotel. Doplňujeme náš tým pokojských

Náplň práce

úklid vysokoškoslkých kolejí v Ostravě Porubě.

jedná se převážně o úklid společenských prostor

úklid buněk po odchodu studentů

Požadujeme

Optimistického a  spolehlivého člověka, se smyslem pro pořádek a čistotu.
Zájem pracovat v hotelovém prostředí
Samostatnost a pečlivost.

Nabízíme

Přátelský kolektiv s
Příspěvek na stravování
pracovní poměr u stabilního zaměstnavatele na  HPP
30 dní dovolené
Pouze ranní směny
Zaměstnanecké benefity