Bar And Books Týnská

Týnská
11000 Praha, Česká republika
Tel: 776710550
URL: https://www.barandbooks.cz/tynska/
Facebook: https://www.facebook.com/search/top?q=bar%20and%20books%20prague
Kontaktní osoba: Michal Ďuriník
Logo Bar And Books Týnská
Bar
Praha
Hlavní pracovní poměr
Angličtina, Čeština
Nástup Dohodou, Ihned

Bar v centru Prahy zaměřen na doutníky, whisky a v neposledné řadě také na cocktaily přijme na hlavní pracovní poměr barmana. Vhodné i pro absolventy, nabídzíme zaučení barmanu v oblastni zbožíznalectví.

Náplň práce

Práce v nočním koktejlovým baru, ze zaměřením na whisky, doutníky a koktejly. Příprava nápojů, baových snacku a obsluha zákazníků v nočním barů v centru Prahy.

Požadujeme

Příjemné vystupování, spolehlivost, angličtinu a češtinu (slovenštinu) na komunikativní úrovní, chuť se neustále zlepšovat a týmovou spolupráci.

Nabízíme

Zázemí stabilní firmi s dlouholetou tradicí, skvělý kolektiv, možnost kariérního růstu, příležitost zahraničných stáží....školení workshopy a odpovídající platové ohodnocení.