Comfort Hotel Prague City East

Bečvářova 14
10000 Praha 10, Česká republika
URL: https://www.comforthotelpraguecityeast.com/cs/
Facebook: https://www.facebook.com/comforthotelpraguecityeast
Kontaktní osoba: Lenka Koryťáková
Logo Comfort Hotel Prague City East
Hotel
Praha 10
Hlavní pracovní poměr
Angličtina, Čeština
Nástup Dohodou, Ihned

Do hotelu Comfort Prague City East přijeme nového kolegu/kolegyni na pozici F&B Assistant.

Náplň práce

Řízení hotelové obsluhy v nepřítomnosti F&B manažera

Dohled nad správným zajištěním obsluhy hotelové restaurace a cateringu v rámci konferenčních akcí

Kontrola naskladněného zboží, doplňování prodejního zboží na hotelovou recepci

Objednávání zboží v době nepřítomnosti F&B manažera

Požadujeme

Spolehlivost

Flexibilitu

Komunikativnost

Zkušenost na obdobné pozici výhodou

Znalost českého a anglického jazyka, další jazyk výhodou

Nabízíme

Stabilní zázemí největší české hotelové sítě

Práce v přátelském a týmovém kolektivu

Práce v moderním zrekonstruovaném hotelu

Zaěstnanecké benefity - personálí strava, karta Multisport, příspěvek na penzijní spoření, ubytování v rámci sítě CPI Hotels, jazykové kurzy a další...