Cukrárna Saint Tropez

Karmelitská 20
11800 Praha 1, Česká republika
Tel: 603808953
URL: http://www.cukrarnatropez.cz
Kontaktní osoba: Jiří Nosál
Logo Cukrárna Saint Tropez
Pekárna/Cukrárna
Praha 1
Částečný úvazek, Hlavní pracovní poměr, Praxe & Stáž
25000
Nástup Ihned

Nabízíme zajímavou práci cukrářům, kteří chtějí dělat skutečně poctivou cukrařinu z kvalitních surovin a receptur. Všechny naše výrobky si vyrábíme u nás z nejlepších surovin a tradičních receptur.

Náplň práce

Pečení dortů a dalších cukrářských výrobků pro prodej v naší cukrárně.

Cukrárna Saint Tropez má vlastní prostornou moderně vybavenou výrobnu, kde si vyrábíme vše co nabízíme našim zákazníkům.

Požadujeme

Lásku k cukrařině spolehlivost, pracovitost, preciznost a smysl pro detail.

Nabízíme

Stabilní práci, nadpůrměrnou výplatu, příjemné pracovní místo a fajn kolektiv lidí.

Naše šéfcukrářka vás zaučí v nejdůležitějších cukrářských a čokolatérských technikách používaných v těch nejlepších cukrárnách ve Francii, Itálii.

Nástupní plat je 25.000 měsíčně. Po zaškolení a zvládnutí čokolatérských a dalších cukrářských technik je možný nárůst mzdy.