Pytloun Hotels s. r. o.

Václavské náměstí 779
110 00 Praha, Česká republika
Tel: 608 022 663
URL: https://www.pytloun-hotels.cz/cs/
Kontaktní osoba: Nina Glenk
Logo Pytloun Hotels s. r. o.
Hotel
Praha
Brigáda, Externí spolupráce, Hlavní pracovní poměr, Výpomoc na akci
dohodou dle zkušeností
Angličtina
Nástup Dohodou, Ihned

Máme pro tebe příležitost stát se členem našeho týmu! Rádi tě přivítáme u nás v Restauraci Talíř v Pytloun Boutique Hotel Prague na pozici SOUS CHEF. Tvou každodenní náplní práce bude příprava pokrmů ve formě českého tapas a tvorba menu. Nástup je možný ihned :)

Náplň práce:

Zodpovědnost za přípravu pokrmů

Příprava české kuchyně formou tapas

Zodpovědnost za dodržování HACCP

Zastupování šéfkuchaře v době nepřítomnosti

Požadujeme:

Vyučení v oboru

Praxe na obdobné pozici

Samostatnost, dochvilnost a spolehlivost

Nabízíme:

Pracovní poměr na HPP

5 týdnů dovolené

Zvýhodněná sazba na poukaz na ubytování pro rodinu a přátele

Zvýhodněné mobilní tarify

Částečně dotovanou Multisport kartu

V případě zajmu nám, prosím, zašlete svůj stručný životopis, budeme se těšit!