LumaTerra Green House

Legerova 619/72
12000 Praha, Česká republika
Tel: 771262232
Kontaktní osoba: Barbora Rezková
Logo LumaTerra Green House
Hostel
Praha
Hlavní pracovní poměr
30000 Kč
Angličtina, Němčina
MS Excel, MS Word

Zcela nový fascinující projekt LumaTerra Prague sestavuje nyní svůj tým nadšených nových kolegů. Tento projekt zahrnuje hostelové pokoje, hotelové pokoje též jako kompletně vybavené apartmány pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty.

Vyhlašujeme tímto výběrové řízení na pozici RECEPČNÍ / RECEPČNÍHO.

Předpokládané otevření: 1.8.2022

Náplň práce

- zajištění příjmu, příjezdů a odjezdů klientů

- vstřícný a proklientský servis

- platby, fakturace, manipulace s hotovostí

- hladká spolupráce s ostatními úseky hostelu

- průběžné a promptní vyřizování e-mail agendy

- vyřizování telefonních hovorů

- příjem rezervací pokojů

Požadujeme

- plynná ústní i písemná komnukace v angličtině

- SŠ vzdělání

- Spolehlivost, samostatnost

- Přesná, rychlá a kvalitní práce

- Vynikající komunikační schopnosti

- Soustředění na klienty, zdvořilé a empatické jednání, vysoká míra trpělivosti a tolerance

Nabízíme

- práce na hlavní pracovní poměr

- Účast na fascinujícím novém projektu

- Mladý, přátelský a dynamický tým

- Profesní rozvoj, průběžné proškolování, dlouhodobá pracovní příležitost

- Vynikající dopravní dostupnost

- motivační finanční ohodnocení