Mr.HotDoG

Kamenicka 24
17000 Praha 7, Česká republika
Tel: 602431216
URL: http://www.mrhotdog.cz
Facebook: https://www.facebook.com/mrhotdogprague
Kontaktní osoba: Martin Louthan
Logo Mr.HotDoG
Bistro
Praha 7
Brigáda, Částečný úvazek, Hlavní pracovní poměr
35000 - 45000
Angličtina, Čeština
Nástup Dohodou

Náplň práce

Připoj se k Mr.HotDoG týmu jako obsluha hostů

Na Letné servírujeme vyhlášené hot dogy a slidery. Máme také bar s jednoduchou nabídkou piv a koktejlů.

Na starosti budeš mít servis a péči o zákazníky ve skvěle fungujícím týmu.

Máš zájem?

Požadujeme

- komunikativnost, organizovanost, spolehlivost

- empatii a smysl pro detail

- anglický jazyk na komunikativní úrovni

- český jazyk na komunikativní úrovni

Nabízíme

- práci ve skvělém fungujícím konceptu a týmu

- možnost osobního růstu a vzdělávání

- dobré finannční ohodnocení

- příspěvek na oblečení

- občerstvení na pracovišti

- firemní slevy

- multisport