MAMA SHELTER

Veletržní 1502/20
170 00 Praha 7, Česká republika
URL: https://www.mamashelter.com/en/prague
Kontaktní osoba: Veronika Mičienková
Logo MAMA SHELTER
Hotel
Praha 7
Brigáda, Částečný úvazek, Hlavní pracovní poměr, Praxe & Stáž
Plat řešíme individuálně
Angličtina, Čeština
Nástup Dohodou, Ihned

Mama Shelter hledá novou posilu do našeho přátelského F&B týmu - servírku nebo číšníka.

Pokud ale máte zkušenost za barem, rádi se s vámi také setkáme :)

Náplň práce

- obsluha hostů v restauraci a na terase

- příprava restaurace

- úsměv na tváři

Požadujeme

- pozitivní přístup

- ochotu se dále učit

- spolehlivého a týmového hráče

- češtinu, angličtinu na komunikativní úrovni

Nabízíme

- Mama se o vás postará, takže o své sociální jistoty nepřijdete

- tipy (i z karet) poctivě rozdělujeme :)

-  po dobře odvedené práci je čas na odpočinek - Mama přidává týden dovolené navíc

- vyplácení stravenky 100 Kč čistého na směnu

- 50% slevu z nabídkového Menu

- Multisportku

- postaráme se také o Vaši ležérní uniformu, žádné škrobené límečky :-)

- nezapomeneme na Vaše narozeniny ❤️

- a protože jsme Mama Shelter, můžete v rámci sítě Accor využít také našich dalších hotelů anebo v tomto roce parádní akci 49 EUR/noc/2 osoby/snídaně ve všech Mama v Evropě!