Molo Lipno

Lipno nad Vltavou
38278 Lipno nad Vltavou, Česká republika
Tel: 724988430
URL: https://www.mololipno.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/mololipno/
Kontaktní osoba: Pavlína Bigasová
Logo Molo Lipno
Restaurace
Hlavní pracovní poměr
od 33.000 Kč + spropitné

- Chceš se podílet na budování zcela nového F&B týmu? Jsi týmový hráč?

- Jsi kuchař, pro kterého je vaření, pečení, food styling, a neustálé experimentování v kuchyni nejen prací, ale i koníčkem?

- Je pro tebe radost potkávat se s lidmi, komunikovat a plnit přání hostům?

- Chceš pracovat v čistém prostředí a vařit z kvalitních surovin?

- Je pro tebe další zdokonalování sebe a ostatních samozřejmostí?

- V tom případě nám pošli CV a pojďme to spolu probrat.

Náplň práce

Práce při výrobě pokrmů.

Aktivní spolupráce na sestavování a úpravě denních nabídek.

Řízení procesu přípravy jídel.

Objednávání surovin a správa skladu.

Kontrola dodržování HACCP standardů.

Primární místo výkonu práce je Lipno nad Vltavou, nabízíme také možnost pracovat a získat více zkušeností v našich restauracích v okolí Českého Krumlova.

Požadujeme

- Nejdůležitější je pro nás tvůj zájem a vášeň pro řemeslo, pracovitost, spolehlivost, loajalita a pozitivní přístup.

- Smysl pro pořádek.

- Zodpovědnost a nekonfliktnost.

- Chceme, aby hosté, ze všeho, co v našich hotelech a restauracích děláme, cítili, že nás to baví a vidíme ve službách, které nabízíme, hlubší smysl.

- Dbáme na příjemné vystupování, slušnost a vstřícnou komunikaci s našimi hosty.

- Zajistit zákazníkům ty nejlepší zážitky a služby je pro nás společnou prioritou. Zahraniční pracovní zkušenost a komunikace v angličtině či němčině vítány.

- Nezaučené zaučíme.

Nabízíme

- Práci v čistém a kultivovaném prostředí.

- Možnost ubytování, v případě dojíždění příspěvek na dopravu.

- Férové jednání.

- Personální strava.

- Sleva na služby poskytované resortem.

- Možnost příspěvku na kartu Multisport

- Možnost kariérního růstu.

- Spoustu firemních benefitů.

- Možnost až 3 sick-days.