Carlo IV

Senovážné nám. 13/991
110 00 Praha 1, Česká republika
Tel: 224 593 111
URL: http://www.nh-hotels.com
Kontaktní osoba: Veronika Adámková
Logo Carlo IV
Hotel
Praha 1

*****hotel NH Collection Prague Carlo IV sídlí v nádherné neorenesanční budově na Senovážném náměstí, pár kroků od centra Prahy. Hosté si tak mohou dopřát procházky městem a během nich objevovat nespočet památek a muzeí, zatímco v hotelu najdou jedno z největších a nejluxusnějších Wellness & Spa ve městě, mohou si vychutnat skvělé jídlo v restauraci či si dát koktejl v lobby baru a najít tak svůj druhý domov na svých cestách.

Náplň práce

“Group Sales Executive” je pro hotel NH Collection Prague Carlo IV jednou z klíčových pozic, která je zodpovědná za spokojenost klientů. Tato pozice vyžaduje individuální a nezávislou osobnost, ale zároveň je potřeba být týmový hráč.

Budete komunikovat s hosty a zákazníky, kdy Vaším záměrem bude potvrzovat svěřené obchodní případy a zajistit, aby se hosty a zákazníci k nám opakovaně vraceli. Konkrétně budete jako „Group Sales Executive“ mít na starosti zejména tyto úkoly:

·    Celková administrace skupinových rezervací vedoucí ke splněných daných plánů a konverze

·       Ve spolupráci s aktivním obchodním oddělením budování konzistentních silných obchodních vztahů se zákazníky

·       Organizace a zajištění hotelových prohlídek

·       Ve spolupráci s aktivním obchodním oddělením účast a podpora při hotelových promo akcích v hotelu

Požadujeme

Velká část agendy je závislá na koordinaci kolegů, a tak je zapotřebí mít:

·       Dobré organizační schopnosti

·       Smysl pro detail

·       Mít rád administrativu

·       Odolnost vůči stresu v dynamickém pracovním prostředí

·       Pozitivní přístup

·       Dobré komunikační schopnosti

·       Profesionální telefonický projev

·       Chuť poskytovat zákazníkům skvělý zákaznický servis

·       Plynulou znalost českého a anglického jazyka (slovem i písmem)

·       Vyšší uživatelskou znalost MS Office programů (výhodou je znalost systému SAP)

Výhodou je prokázané předchozí zkušenosti s prací na obchodním oddělení

Nabízíme

·       stabilní a příjemné pracovní prostředí silné mezinárodní společnosti a přátelský tým kolegů

·       rovné zacházení a férové pracovní podmínky

·       stravování zdarma v hotelové kantýně

·       Speciální zaměstnanecká sazba pro vaše pobyty v hotelech NH; sleva na F&B služby ve výši 30% ve všech NH hotelech po celém světě

·        příspěvek na penzijní pojištění po odpracování 6 měsíců

·       Sleva pro vaši rodinu a přátele na pobyty v hotelech NH

·       Multisport karta hrazená zaměstnavatelem po zkušební době

·       možnost profesního růstu napříč středisky, v rámci NH hotel v ČR a také v rámci NH skupiny po celém světě

·       NH University: vynikající možnosti školení a (mezinárodního) rozvoje

·       zajištění různých forem vzdělávání v rámci NH Hotel Group

 V případě, že Vás naše nabídka oslovila, neváhejte nám zaslat svůj životopis na adresu v.adamkova@nh-hotels.com. Budeme se těšit na Vaši odpověď.

Reakcí na tento inzerát a zasláním životopisu s osobními údaji do společnosti AGAGA, s.r.o. IČ 256 05 305, se sídlem Senovážné nám. 13/9911, 110 00 Praha 1, výslovně souhlasíte se zpracováním a uchováním veškerých Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, a to výhradně pro účely náborového procesu a přijímacího řízení na pracovní pozici ve společnosti. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou, nejdéle však na dobu 5 let od poskytnutí souhlasu.