Panorama Hotel Prague

Milevská 7
14063 Praha 4, Česká republika
Tel: 736 525 647
URL: http://www.panoramahotelprague.com
Facebook: https://www.facebook.com/PanoramaHotelPrague?fref=ts
Kontaktní osoba: Barbora Jelínková
Logo Panorama Hotel Prague
Hotel
Praha 4
Hlavní pracovní poměr
30500,- + tipy, service charge
Angličtina, Čeština
Nástup Dohodou, Ihned

Hledáme super parťáka či parťačku do našeho skvělého F&B týmu, který by se věnoval hostům v PAN83 bar&restaurant jako F&B číšník/číšnice.

Náplň práce

Jaký bude Váš pracovní den:

- Obsluha hostů na Lobby baru – příprava kávy, koktejlů, servis jídel.

- Zajištění plynulého chodu baru.

- Detailní znalost nabízených služeb a menu.

- Dopolední či odpolední směny (6-14:30/14:30-2:30).

Požadujeme

Co by měl mít náš nový kolega/kolegyně:

- Zkušenosti ze stejné pozice výhodou.

- Úsměv.

- Znalost českého a anglického jazyka.

- Dobré komunikační dovednosti.

- Příjemné a profesionální vystupování.

- Orientaci na zákazníka a proaktivní přístup.

Nabízíme

U nás se můžete těšit na:

- Výborný tým, kde se o lidi skutečně zajímáme a podporujeme je.

- Podpora karierního růstu a zvyšování kvalifikace.

- Stravování ve firemní jídelně zdarma.

- Možnost využití wellness centra zdarma.

- Příspěvek na penzijní a životní pojištění (1750,- měsíčně).

- Multisport karta.

- Výborná dopravní dostupnost - metro C Pankrác a další zajímavé benefity např. bonus za doporučení nového kolegy, roční výkonnostní prémie při dosažení cílů hotelu, narozeninová poukázka a mnoho dalšího.

Děkujeme za Váš zájem pracovat v hotelu Panorama (Corinthia Panorama, s.r.o., Milevská 7, Praha 4). Budeme uchovávat Váš životopis po dobu maximálně 30 dní, po uplynutí této lhůty bude životopis skartován dle interní směrnice. Pokud Vás do 15 dnů nebudeme kontaktovat, nebyl/nebyla jste do výběrového řízení vybrán/vybrána. Děkujeme za pochopení.

Hotel, který má své kouzlo a jedinečnou atmosféru, kde se nejen hosté, ale i zaměstnanci cítí "jako doma". Jsme super tým, co vždy táhne za jeden provaz, pomáhá si, podporuje se. Jsme si druhou rodinou a momentálně hledáme nové členy, aby se naše rodina mohla opět rozrůst a společně si mohli užívat darů hospitality.