Comfort Hotel Prague City East

Bečvářova 14
10000 Praha 10, Česká republika
URL: https://www.comforthotelpraguecityeast.com/cs/
Facebook: https://www.facebook.com/comforthotelpraguecityeast
Kontaktní osoba: Lenka Koryťáková
Logo Comfort Hotel Prague City East
Hotel
Praha 10
Hlavní pracovní poměr
Čeština, Slovenština
Nástup Dohodou, Ihned

Do hotelu Comfort Prague City East hledáme kuchaře/kuchařku do hotelové kuchyně.

Náplň práce

- příprava bufetových snídaní

- příprava coffebreaků

- příprava dezertů

- příprava předkrmů na bufety

- příprava salátů

- podílení se na chodu hotelové kuchyně

Požadujeme

- spolehlivost a týmového ducha

- zkušenost v gastro provozu na obdobné pozici výhodou

- vyučení v oboru

Nabízíme

- Příjemné pracovní prostředí v nově zrekonstruovaném hotelu v přátelském prostředí.

- Možnost profesního růstu v rámci hotelu i hotelové sítě.

- Zázemí stabilní české společnosti CPI Hotels, a.s.

- Systém zaměstnaneckých benefitů (možnost dodatečné dovolené, karta Multisport, jazykové kurzy a příspěvky, vzdělávací a sportovní akce, příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění, cestování po hotelech v rámci společnosti po ČR i zahraničí)

- Výborná dopravní dostupnost MHD - stanice TRAM přímo před hotelem, metro A Strašnická 7 minut pěšky, bus, vlak